Hakkımızda – Palm İnn Hotel İzmir

İzmir'in merkezinde huzurlu konaklama

En Avantajlı Konaklama Seçenekleri İçin Bizi Arayın!

Hoşgeldiniz

PalmInn Hotel İzmir

Tarihi güzellikleri ile batı Anadolu nun Ege kıyılarında yer alan dünyanın en eski ve en güzel şehirlerinden biri olan Egenin incisi İzmir’in merkezinde bulunan Palmİnn Hotel, şehrin iş ve alışveriş sahalarına olan yakınlığı, Uluslararası İzmir Fuar Alanı’na, Arkeoloji Müzesi ile İzmir Körfezi kıyısındaki Kordon ve Alsancak Eğlence mekanlarına yürüme mesafesindeki konumuyla ulaşım açısından misafirlerine büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

İzmir'in Merkezinde

Otelimiz Güzel İzmir’ in Antik, İnanç ve Kültür Sanat alanlarına yakın mesafededir. Adnan Menderes Havaalanı’na 18 km uzaklıktaki otelimiz misafirlerini, İzmir şehir hayatının kalbinin attığı yerde ağırlıyor. Otelimiz dinlenme alanları ile dizayn edilmiş lobisi, 8. Kat restoran kahvaltı keyfi 1 Gold Suit, 3 Junior Suit, 8 Corner Suit, 43 Standart oda olmak üzere toplam 55 odası gerek iş gerekse eğlence amaçlı seyahat eden misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş.

Konum

Palmİnn Hotel, şehrin iş ve alışveriş sahalarına yakınlığı ile şehir merkezinde yer alıyor. Adnan Menderes Havaalanı’na 18 km uzaklıkta olan otele ulaşabilmek için, Adnan Menderes Havaalanı’ndan çıktıktan sonra Gaziemir-İzmir yolundan ilerleyerek Yeşillik Caddesinden Mürselpaşa Bulvarına bağlandıktan sonra İzmir Fuar Alanı’na doğru ilerlerken 150mt sonra sağda Palm İnn Hotel sizi karşılayacaktır.
Call Now Button